Švédsko národní družstvo 2018 fotbalové dresy úvod

Fotbalové dresy Švédsko MS 2018

V poslední době švédská fotbalová asociace společně sponzoruje švédský národní tým 2018 nová domácí kopačka Švédsko bude nosit nové domácí fotbalové tričko v průběhu tohoto týdne World Series preliminaries Evropský playoff zápas proti Itálii v jejich prvním utkání. Nová švédská domácí basketbalová košile stále udržovala sponzora této nové série retro stylu, designu trička inspirovaného koncem osmdesátých let a počátkem 90. let domácího trička. Nové fotbalové košile klasické žluté a modré barevné kombinace, plochý V-krk design z domácího košile z roku 1992, Evropský pohár ve Švédsku jako hostitel ztratil německý tým v semifinále. Přední design Jersey oblique obscure, design tohoto vzoru je inspirován v roce 1988 Švédsko národního týmu domácí fotbalové tričko přístup.Fotbalové Dresy MS 2018, nejlepší slevy a nejlepší produkty.

Nová košile má klasický dvojitý žebro V-krk, tělo představuje jemný šikmý vzor, ​​modré adidas vítězství tři pruhy umístěné na obou stranách, načrtávají obrys těla.
Nový odznak národního týmu, který byl zahájen počátkem roku 2017, se poprvé objevil na hrudi mužských fotbalových košil. Žlutobílý dvoutónový odznak zdůrazňuje tradici švédského fotbalu a ukazuje jméno týmu a země – Sverige (Švédsko). Současně se toto jméno také objevilo v novém límečku fotbalového trička.Fotbalové dresy Švédsko MS 2018, můžete přizpůsobit své oblíbené jméno a číslo fotbalového hráče.

Sponzoři poprvé uplatní technologii Climachill na fotbalový zápas. Technologie Climachill využívá nejmodernější titanové niti z titanu a chladicí vlákno Climachill spolu s prodyšnou síťovou tkaninou, která poskytuje hráči maximální hloubku a suchu během hry. A nové tričko s párem královských modrých šortků a žlutých punčoch.fotbalový dres s vlastním jménem, prodáváme pouze originální dresy a nabízíme na míru všechny naše dresy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *