Naldo vytvořit nový rekord v zápase německé Bundesligy

Fotbalové dresy Brazílie MS 2018

V sobotní noci německého fotbalového turnaje Serie A Schalke porazil Stuttgart 2: 0. Po utkání vytvořil brazilský centrální obránce Nardo také nový rekord pro německou fotbalovou ligu. V rozhovoru Tim řekl: „Nardo je hráč, který jsem v poslední době sledoval.“ Pokud Nardo udrží dobrý stav, bude mít také možnost účastnit se mistrovství světa. „Fotbalové Dresy MS 2018 mají různé národní fotbalové košile.

Tato hra je 337. utkání německého německého Bundesliga, nadcházela i předchůdce ze hry 336 Ze Roberto, stala se brazilskými hráči v německé fotbalové ligě, která hrála nejvíce hráčů. Po dvou hráčích hrál Dede 322 her, Rafinha 304 a Borden 297 her.Fotbalové dresy Brazílie MS 2018, vlastní mikiny s oblíbenými jmény a čísly.

Kromě toho se Naldo v současné době dobře daří. V této sezóně hrál 22 dní pro Schalke a skóroval 5 gólů a 2 asistence. A v tomto kole soutěže opět s velkým záhlavím, který pomohl týmu rozbít mrtvý bod. Naldo byl čtyřikrát vybrán v brazilském národním týmu, ale je to asi před 10 lety. Dva pařížští obránci David – Louis, Tiago – Silva a Inter Miranda jsou jeho konkurenti. 35-rok-starý brazilský stráž poslední hrál pro národní tým v roce 2007. Až dosud hrál jen čtyři krát pro národní týmový rekord.fotbalový dres s vlastním jménem, poskytujeme nejlepší služby a rychlé dodání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *