fotbalový dres s vlastním potiskem Poté, co porazili

fotbalový dres s vlastním potiskem Poté, co porazili Leon, Cruz Azul a Club America, aby si zajistili místo ve svém prvním finále Ligy mistrů CONCACAF, Los Angeles FC zaostal stejně jako všechny ty týmy MLS, které byly před nimi.

Tigres nakonec stál vysoko, v čele se svým superhvězdným útočníkem Andre-Pierrem Gignacem, protože nadvláda Ligy MX nad kontinentální soutěží se ukázala být příliš silná na to, aby ji i v roce 2020 zrušil.

Je to známý pocit pro kluby MLS, které během 12 let od přenastavení soutěže ještě tuto trofej nezískali.

A byl to známý pocit pro diváky z fotbalový dres haaland Mexika, kteří opět viděli, jak si klub Liga MX získal své právoplatné místo jako král CONCACAF.

Ale Tigres, klub, který už několik let patří k nejlepším v Mexiku, ten pocit selhání znají až příliš dobře. Úterní finálová účast byla jejich třetí ve čtyřech sezónách a v každé z předchozích tří pocítili bodnutí porážky.