Zidane reaguje na zimu Real Madrid 0 zavedení zahraniční pomoci

Dětský fotbalový dres Real Madrid

Real Madrid manažer Zidane navštívil 27. kolo španělské fotbalové ligy na Levante před tiskové konferenci, Zidane řekl Isco je velmi důležitý hráč, on byl opuštěn myšlenka je nepřiměřená. „Někteří lidé si myslí, že v zimním přestupu nechci koupit, abych se vyhnul potížím, ale já vlastně důvěřuji týmu.“ Když se situace stává obtížným, hráči ukazují své úsilí, bojují o ducha a motivaci a naše sezóna není daleko. „Fotbalové dresy pro děti, dostanete ty nejlepší slevy a ty nejlepší produkty.

„Isco je pro nás velmi důležitým hráčem, jestli se Isco bude hrát zítra, média se budou ptát, proč Assencio nehrála v soutěži, další bude Ceballos.“ Média byla taková věc, jen jsem vybral hráče, je nejvhodnější pro hraní. „Dětský fotbalový dres Real Madrid, přizpůsobte svou mikinu oblíbeným jménem a číslem.

„Když jsem přišel do týmu na první rok, tým měl asi tři týdny v týdnu, když hrál hru. Během této doby jsme byli ve velmi dobrém stavu, takže teď je musíme dobře využít a musíme zdvojnásobit „Pro nás je nejdůležitější zůstat soustředěný od samého počátku hry až do posledního okamžiku a tým se každým způsobem zlepšil, ale nemůžeme ignorovat koncentraci.“ „Nemyslím si teď Co se děje příští sezónu, v tuto chvíli mi to nezajímá. Taková věc se nejen v Madridu stala, všichni trenéři se ocitli v takové situaci, když se tým setkával s obtížemi, lidé mluví o změnách personálu, ale to mě nezastaví v pokračování v práci, mým cílem je stále zlepšit stav týmu každý den. „Dětské fotbalové dresy s potiskem, můžete vytisknout zadní čísla a jména.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *