Loew: Cílem Světového poháru v Německu je vyhrát šampionát

Fotbalové dresy Německo MS 2018

Podle německých zpráv o místních médiích mluvil německý trenér Loew v rozhovoru o nadcházející národní ligy. Řekl, že německý tým se nebojí setkat se s silným nepřítelem, avšak týmovým primárním cílem je získat světový pohár.Fotbalové Dresy MS 2018 poskytovat nejlepší služby a levnější ceny.

Zápas pro národní ligu se bude konat zítra. V září tohoto roku bude oficiálně zahájena první národní ligová sezóna, zatímco finále se bude konat v červnu příštího roku. Pro národní ligu Loew řekl: „Podle mého názoru je naším cílem získat ruský mistrovský pohár, ale abychom získali šampionát, musíme soutěžit s nejlepšími týmy, takže pokud jsme v národní ligy silného soupeře, německý tým nebude zpět dolů. „Fotbalové dresy Německo MS 2018, celou cestu k podpoře týmu během sezóny.

Německý tým Bierhoff v rozhovoru prohlásil: „Německý tým bude mít jistotu, že se zúčastní této národní ligové soutěže, samozřejmě je to další platforma, kterou testujeme na mladé hráče.“fotbalový dres s vlastním jménem, naše dresy obsahují národní dresy a klubové dresy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *