Coutinho nosí Barcelona č. 14 fotbalové dresy

Dětský fotbalový dres Barcelona

Oficiální oznámení La Liga Barcelona, ​​nové podpisy Coutinho budou nosit fotbalové tričko č. 14 týmu. Kudiniao z Liverpoolu v tomto zimním okně vstoupil do Barcelony, ale kvůli zranění nehraje jménem Barcelony, napětí o jeho čísle fotbalového trička nebylo venku. Naším cílem je poskytnout klasické Fotbalové dresy pro děti.

Barcelona oficiální oznámil, že Mascherano opustil tým, jeho tričko č. 14 tak volné. Brzy dnes ráno Barcelona oficiálně oznámilo, že Coutinho oficiálně převezme fotbalovou košili Javiera Mascherano č. 14. V přední části Kudiniao a Mascherano, nosí fotbalové tričko Barcelona 14 také Henry, Jordi – Cruyff (Cruyffův syn), Miguel Nadal (tenisový hvězda Nadalův strýček) a další. Kudiniao se tak stal prvním brazilským nositelem Barcelony 14, který předtím nosil 7, 10, 23, 29 a 30 v jeho předchozí kariéře.Dětský fotbalový dres Barcelona, abychom vám poskytli nejlevnější tričko, nejrychlejší přepravní rychlost.

Felipe Coutinho debut v Brazílii tým Vasco da Gama, jako útočící záložník pozice, v roce 2008, 16-rok-starý Filipe Coutinho na 3,8 milionu eur se připojit Inter Milán 29. ledna 2012, španělský fotbalový klub oznámil podpis Kutigno úvěru forma, doba pronájmu do konce sezóny. 2012 letní transfer období návrat do Itálie Inter Milán klub. Převedení do Liverpoolu dne 31. ledna 2013. V roce 2018 v lednu do 160 milionů eur se přenese poplatek za vstup do FC Barcelona.Dětské fotbalové dresy s potiskem, můžete použít jméno a číslo, které chcete přizpůsobit košili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *