získala automatickou fotbalove dresy vyprodej kvalifikaci pro finálový turnaj Světového poháru

Anglie se bude snažit přijmout pozitivní krok k získání kvalifikace pro MS v roce 2014 a v pátek večer zvítězil proti challengerům skupiny H v Černé Hoře na stadionu Wembley.

Tři Lvi, kteří v současné době sedí na vrcholu skupiny H se 16 body, jsou jen o jeden bod mimo Ukrajinu a Černou Horu se zbývajícími dvěmi kvalifikačními kritérii.

Anglie musí vyhrát skupinu, aby získala automatickou fotbalove dresy vyprodej kvalifikaci pro finálový turnaj Světového poháru v Brazílii v příštím roce, ale druhé místo skončí v listopadu v play-off.

32letá Ashley Cole byla vyloučena ze zápasu poté, co si minulý víkend vybral zranění žebra proti Norwich City.

Roy Hodgson si vzpomněl na Arsenalu vlevo zpět Kierana Gibbsa, který nahradil Coleho v týmu Anglie, avšak Leighton Baines by měl začít v pátek a právem tak.

Stevan Jovetić se pravděpodobně zotaví z „malého problému“, který ho držel mimo týmu Manchester City proti Evertonu, ale vítěz Juve Mirko Vučinić (stehno) zůstává pochybností pro návštěvníky.

Bývalý obránce Manchesteru Štefan Savić, 22 let, bude Dětský Dres Ronaldo levně klíčovým hráčem pro Hrabri sokoli. Švýcarský šéf Branko Brnović se bude snažit o to více ze strany Savić, který zahájil sezónu 2013/14 Serie A v senzační podobě pro Fiorentinu.

Pro Anglii je nepravděpodobné, že Wayne Rooney je hlavním mužem, takže v pátek večer je ve hře 11/8.