poločase proti kamerunské Dětské fotbalové dres Manchester United straně

Afričtí giganti Kamerun nekompromisní nárůst světového poháru pokračoval v sobotu, když přišli zezadu a nakreslili 1: 1 s finálemi debutanty Slovenska v přátelském Klagenfurtu.

Cíl Enoh Eyong sedm minut od doby viděl útěk „Nepochopitelných lvů“ s remízu po Slovácích, kteří v minulém subjektu, jak Československo dosáhlo posledních osm v roce 1990, ztrácí na eventuálních vítězích Západního Německa, převzal vedení Kamila Kopunka šestou minutu.

Kopunek skóroval s velkým stávením z 18 metrů poté, co byl založen hokejistou Chelsea Miroslavem Stochem, který nedal šanci kamerunskému brankáři Hamidou Souleymanou.

Slováci dominovali v prvním poločase proti kamerunské Dětské fotbalové dres Manchester United straně, aniž by jejich superstar útočník Samuel Eto’o, který dostal volno od vítězství v minulém sobotním šampionátu Ligy mistrů, a jejich obrana kdykoli hrozila, že držel pevný, skvěle posunutý obráncem Liverpoolu Martin Skrtel .

Evropská strana, která je ve finále v Jižní Africe ve finále v Jižní Africe, obhájila šampiony Itálie, Nového Zélandu a Paraguaya, mohla dokonce učinit vedení 2: 0, ale střelba Stanislava Sestaka se zřítila z břevna.

Kamerun – kteří jsou ve skupině E na turnaji 11. června – 11. července spolu s Dánskem, Japonskem a Nizozemskem – se vrátili zpět do zápasu a nakonec byli odměněni, když vrazil Ajax střední záložník Eyong.

Kamerun doufá, že Eto’o se nebude rozhodovat bojkotovat Dětské fotbalové dresy komplet finále poté, co varoval v pátek, že se nemusí obtěžovat jít poté, co se dostal pod těžkou kritiku od Rogera Milla, jejich hvězda z vydání z roku 1990, když oni jen zmeškali na semi finále v pokutovém zápase proti Anglii.

Tato remíza přichází na konci závodu 0-0 s non-qualifiers Gruzie dříve v týdnu a budou hledat výrazně lepší výkon v jejich 1. června přátelský s 2006 mistrovství světa semifinalisty a další finalisté Portugalsko v Covilha , Portugalsko.

Po finálovém přátelství s ostatními kvalifikovanými hráči Srbska mají 5. června v Bělehradu.