Nolito pokračoval v obraně Levné Dětské Fotbalové Dresy nejrůznějších problémů a v 18

Nolito splnil své první cíle pro Španělsko, když porazily Bosnu a Hercegovinu 3-1 v mezinárodním přátelském neděli v AFG Aréně v St. Gallen.
29-letý hráč otevřel svůj účet Španělska v 11. minutě s klidnou povrchovou úpravou v horním rohu, předtím, než je udělal dva krátce poté, s čínským čipem uvnitř boxu.
Emir Spahic snížil deficit po rohu,Fotbalové Dres Francouzsky MS 2018 jen aby byl vyslán do uhynulých vteřin prvního pololetí pro násilné chování.
Bosna měla po přestávce šanci obnovit paritu i přes to, že byl mužem dole, ale Milan Djuric nedokázal porazit zastřelenou Sergio Asenjo, protože Španělsko vidělo výhru, Pedro vystoupil z lavičky a přidal třetinu pozdě.
Vicente del Bosque jmenoval experimentální XI v nepřítomnosti Real Madrid, Atletico Madrid a většinu hráčů v Barceloně, kteří předali řadu nově příchozích svých debutů, neboť Cesc Fabregas a David Silva byli od začátku jediní dva pravidelní hráči, zabránit jim silně otevřít hru.
Španělsko by mohlo mít gól po 58 sekundách, když Nolito shledal Aritz Aduriz v nebezpečné pozici s dobrým křížem, jen brankář Asmir Begovic popíral útočník s úžasem.
Muži Del Bosque nakonec chytili vedení v 11. minutu přes Nolito, Celta de Vigo muže kroutil výstřel do horního rohu z levé strany oblasti poté, co Edin Dzeko nedokázal vyčistit set-kus.
Nolito pokračoval v obraně Levné Dětské Fotbalové Dresy nejrůznějších problémů a v 18. minutě zdvojnásobil španělské vedení a porazil Begoviče s jemným čipem od deseti yardů poté, co Bosna ztratila vlastnictví uvnitř své krabice.
Španělsko nadále dominovalo řízení v úvodním 45 minut a vytvořilo několik šancí, aby to bylo tři, Cesc Fabregas střílel jen široce z volného kopu, před Begovic popřel Nolito jeho hat-trik s dobrým úspory.
Muži Mehmed Bazdarevićové si v 29. minutě udeřili zpět, přestože utkali většinu hry ve své vlastní polovině. Spahic porazil Marc Bartra ve vzduchu po rohu Miralem Pjanic a vlevo do středu zpět Asenjo nedokázal 2: 1.
Bosna byla v závěrečné etapě prvního poločasu snížena na 10 mužů, když byl Spahic propuštěn po hádce s Cesarem Azpilicuetou a Fabregasem během bitvy o dotyk.
V 50. minutě byl Asenjo povolán do akce poté, co Djuric porazil protizápadní pasti a ukázal svou třídu se silným šetřením, aby zabránil vyrovnání.
Španělsko nedokázalo co nejvíce využít svého mužského prospěchu a oni měli opět štěstí, že utečou, když Djuric udeřil do vzpřímené pozice s chytrým náskokem po kříži Harisa Duljeviče.
Náměstek Mikel Oyarzabal si mohl dát zápas do postele s hodinou zbývající 15 minut, ale mladý Real Sociedad mířil těsně po šikovném pádu.
Španělsko nakonec získalo třetí gól, ačkoli Pedro klepal domů zpět, když Begovic zachránil střelec Inaki Williamsa, když skončil 3: 1 ve Švýcarsku.