fotbalový dres s vlastním jménem Wolves nadále dominovali a Conte

fotbalový dres s vlastním jménem Wolves nadále dominovali a Conte byl nucen použít svou lavičku za pouhých 28 minut. Odtáhl Sessegnona a v lednu přivedl Dejana Kulusevskiho.

Švéd dodal Spurs trochu jiskry, ale Wolves neustále ohrožovali Llorisův gól. Harry Winks tentokrát dal míč pryč a umožnil Danielu Podenceovi a Nelsonu Semedovi zahrát jeden-dva. Podence si pak vynutil slušnou stopku od Llorise.

První poločas skončil 2:0 pro Wolves a Conteho muži byli vypískáni domácími fanoušky, když mířili tunelem.

Jimenez měl po přestávce skvělou příležitost zvýšit vedení Wolves. Střední obránce Davinson Sanchez dal míč v nebezpečné pozici a umožnil Podence rozehrát Jimeneze. Útočník měl skórovat, ale Davies a Lloris udělali dost, aby ho udrželi mimo.

Spurs začali cítit trochu křehkosti v zadní linii svých soupeřů, když se hra otevřela a Son hrál v Harry Kaneovi. Anglický kapitán střílel levou nohou, ale Sa to udržel nohama.

Oděv ze severního Londýna zasáhl po 65 minutách. Winksovi vypadl roh mimo vápno a jeho úsilí bylo odvráceno, ale Wolves byli zachráněni dřevem.

Steven Bergwijn v posledních týdnech omladil svou kariéru ve Spurs a Conte se obrátil na nizozemského křídelníka, aby se prosadil. Nahradil Lucase Mouru a zbývalo mu méně než 20 minut. Lage se také snažil přinést nějaké nové nohy, když Hwang Hee-chan nahradil Podence.

Spurs měli později nějaké šance na hraně viny, dětský dres ronaldo ale nedokázali porazit Sa, což vedlo k porážce na stadionu Tottenham Hotspur. Závěrečný hvizd se setkal se spoustou bušení po zemi, když fanoušci Spurs ukázali své zklamání.

Výsledkem je osmé místo s 36 body. Wolves mezitím dýchají na záda nejlepší šestce Premier League.