cristiano ronaldo dres Útočník Porta Mehdi Taremi vyhrál

cristiano ronaldo dres Útočník Porta Mehdi Taremi vyhrál cenu UEFA Gól sezóny za svůj úžasný kop na kole proti Chelsea.

Taremi získal cenu jako odměnu za to, že 13. dubna vstřelil posledního vítěze Porta ve čtvrtfinále Ligy mistrů s Chelsea.

Portugalský tým nakonec vystoupil ze soutěže 2:1 pro případné vítěze, ale jejich talismanický frontman si zajistil místo v evropské fotbalové historii poté, co získal 30 procent konečného hlasování o nejlepší gól 2020-21.

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu?
Taremiho zázračný úder
Nezdálo se, že by toho bylo moc, když náhradník Porta Nanu proběhl po pravém křídle v přestávce na sevillském stadionu Ramon Sanchez-Pizjuan, ale podařilo se mu vytvořit perfektně vyvážený centr, který si našel cestu k Taremimu zády k brance.

Íránský reprezentant se mohl pokusit fotbalové dresy levně srazit míč, než ho nechal letět, ale místo toho důvěřoval svým instinktům pro skórování gólů, aby rozpoutal senzační první kop z hlavy, který letěl do horního rohu a nechal brankáře Blues Edouarda Mendyho na místě.