Chris Smalling fotbalové dresy komplety odhalil

Chris Smalling fotbalové dresy komplety odhalil, že Louis van Gaal byl „šokován“ nepříznivým prvním výkonem Manchesteru United proti Burnley.

United nějakým způsobem zakončil polovinu 2-1 před dvěma zdvořilými brankami Smalling, nicméně části davu zahvízdaly stranu, když je přehnal Burnley.

Smalling řekl, že hráči United se po zápase ‚sklesli‘ a on mezitím rozpracoval reakci Van Gaala.

„Myslím, že manažer byl v poločase šokován,“ řekl Smalling. „V šatně řekl, že první polovina je nepřijatelná a všichni hráči to vědí.“

„Nebyla to hra o skóre 3-1.“ Zejména v první dres sergio ramos polovině jsme se všichni pustili. Mohli jsme hrát mnohem lépe. Tato první polovina byla pravděpodobně nejhorší, co jsme měli celou sezónu – měli jsme štěstí, že jsme se dostali do přestávky s náskokem. Věděli jsme, že to není dost dobré.