PSG do semifinále Ligového poháru

Brazilská hvězda Neymar 10. pokutový trest, pomoc už dosáhla čtyřmi po sobě jdoucími týmy Paříže Saint Germain, která zvítězila proti Amiensu o 2: 0. Uruguayský útočník Cavani v „Velké Paříži“ po francouzském poháru minulý víkend poté, co se vrátil do týmu pozdě, opět v nepřítomnosti soutěže. Tým Amiens byl v 34. minutě napaden, první vzhled branky Gulteta v omezené oblasti mimo fauly Mabay byl zamlžen. Vítejte na nákupu Fotbalové dresy pro děti mají různé národní košile fotbalu.

Výhoda parisu Saint-Germain figurovala krátce po vstupu do druhé poloviny. Prvních 53 minut, Neymar ustálí trestu za „velkou Paříž“, aby zlomil trápnou situaci. Náměstek Amiens brankář Bouei a brankář se připojili k rychlému a silnému zásahu Mbapea, aby se vyhnuli míče ven ze dveří, po které Marquezův hlavičkový zákrok opět dopadl. Nicméně, Paříž Saint-Germain ještě v prvních 78 minutách zamčený vítězstvím rabína, on dostal roh po Di Marii Magdalene hlavičce. Rozhodčí požádal o stanovisko asistenta video rozhodčího (VAR), že Rabio úspěšně skóroval.Dětské Fotbalové Dresy PSG, koupit fotbalové dresy z nejlepších fotbalových obchodů.

Po vítězství na 35. průběžném vítězství domácího poháru bude v Paříži Saint-Germain proti Rennesu v semi-finále Ligového poháru na konci tohoto měsíce, které zvítězí Toulouse 4-2 doma.Dětské fotbalové dresy s potiskem, kontaktujte nás co nejdříve a my se těšíme na spolupráci s vámi za vaši spolupráci.